MİSYON & VİZYON

01.03.2012 tarihinden bu yana Salih Oto Özel Ford Servisi olarak teknik donanımımız, orjinal Ford IDS arıza tespit cihazlarımız ve uzman kadromuz Ford teknolojisini ve kalitesini 7/24 acil servisi ile sizlere tanıtmak için hizmetinizdeyiz.

Kurumsal
MİSYON & VİZYON >

Misyonumuz

Salih Oto Özel Ford Servisi olarak otomotiv sektöründe Servis, Boya - Kaporta ve Yedek Parça satisi hizmetleri tümlesik bir yapiyla sunan, müsterileri, çalisanlari, is ortaklari ve toplum için deger yaratan sürekli gelisen, yaratici ve güvenilir bir hizmet sirketidir.

Vizyonumuz

Otomotiv ürün ve hizmetlerinde Türkiye'nin lider tüketici odakli sirketi olmak.

Değerlerimiz

Temel Görevimizi gerçeklestirme tarzimiz, görevin kendisi kadar önemlidir. Sirketimizi basariya götürecek temel degerlerimiz sunlardir :

Çalisanlarimiz : Gücümüzün kaynagidir. Çalisanlarimizin gelismelerine firsat tanimak suretiyle yetenek ve mutluluklarini artirmak hedefimizdir. Her alanda onlarin katilimlarini saglayacak "Takim Çalismasi"ni gerçeklestirmek prensibimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz : Gösterdigimiz çabalarin sonuçlaridir. Ürün ve hizmetlerimiz müsterilerimiz tarafindan ne kadar begenilirse, bizim de degerimiz o kadar artacaktir.

Kazancimiz : Ürün veya hizmetlerimizin müsteri beklentilerini ne derecede karsiladiginin göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyilestirmek için gerekli kaynaklari temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.
 • HAKKIMIZDA

  Kaliteli ve Profesyonel Hizmet.

  Sayfaya Git
  >>>
 • Şirket Bilgileri

  Bilgi Toplumu - Kurumsal / Ticari Bilgiler.

  Sayfaya Git
  >>>
 • İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları / Süreç - Politikamız.

  Sayfaya Git
  >>>