İNSAN KAYNAKLARI

01.03.2012 tarihinden bu yana Salih Oto Özel Ford Servisi olarak teknik donanımımız, orjinal Ford IDS arıza tespit cihazlarımız ve uzman kadromuz Ford teknolojisini ve kalitesini 7/24 acil servisi ile sizlere tanıtmak için hizmetinizdeyiz.

Kurumsal
İK >

“Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerleme...
Beraber çalışmaksa gerçek başarıdır.” - Henry Ford

Bizi biz yapan; her şeyden önce, özveriyle çalışan profesyonel ekibimizdir. Esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve inisiyatif kullanmasına olanak tanır. Amacımız, büyük başarıların altına SALİH OTO ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve birlikte yükselmektir.

İk Politikamız;

Çalışan profilimiz, mesleğinde uzman, gelişmis sosyal yetkinliğe sahip, şirkete bağlılığı ve motivasyonu yüksek, öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli bir ekipten oluşmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme;

Firmamizin seçme yerlestirme süreci, personel ihtiyaçlarini karsilamak üzere firsat esitligi ilkesiyle yürütülür. Internet sitemizden direk basvurular, internet ve gazete ilanlari, kariyer günleri, danisman firmalar vb. bir çok özgeçmis temin etme alternatifi vardir. Basvurular, yetkinlik bazli mülakat, kisilik testleri gibi bilimsel ve modern seçme metodlarindan yararlanilarak degerlendirilir.

Firmamiz egitime ciddi kaynak ayirmakta ve çalisanlarinin gelisimini saglayacak her türlü ögrenme faaliyetine katilimini desteklemektedir.

Başvuru;

Is basvurularinda e-posta gönderimleriniz için tanimli elektronik posta adresimiz: info@salihtopcilotomotiv.com'dur. Lütfen basvurularinizi bir Word Dökümani yada Acrobat Reader dosyasi (PDF) olarak eke ekleyiniz.
Not: Vesikalik Fotografi olmayan basvurular degerlendirilmeye alinmayacaktir.

 • HAKKIMIZDA

  Kaliteli ve Profesyonel Hizmet.

  Sayfaya Git
  >>>
 • Şirket Bilgileri

  Bilgi Toplumu - Kurumsal / Ticari Bilgiler.

  Sayfaya Git
  >>>
 • Misyon & Vizyon

  Misyonumuz - Vizyonumuz - Değerlerimiz.

  Sayfaya Git
  >>>